894_20210803_200407.jpg

DJ Daniel Kraus: Zalíbila se mi florbalová atmosféra na Dašické

Baví vás atmosféra na domácích zápasech? Tento muž na ní má velký podíl. DJ Daniel Kraus se bude od září starat o atmosféru na Dašické již třetím rokem. O svých začátcích, hokejovém mistrovství světa, či práci se svým kolegou na Dašické vypráví v rozhovoru.

Jak dlouho se již pohybuješ v DJ světě? Jak jsi začínal?

Praxi v DJ světě mám již 16 let, začínal jsem tehdy po střední škole v jednom klubu, který bohužel už není. Tehdy jsem začal zjišťovat že mě baví světla, komunikace a hlavně bavit lidi.

Děláš DJ na různých večírcích, svatbách, čím tě zaujal zrovna florbal?

Díky spolupráci s Jumping Fitness mám obecně ke sportu dost blízko, florbal je velmi progresivní sport, takže mě zaujal. Chtěl jsem si vyzkoušet také hokej, což už se mi také splnilo, můžu tedy být spokojený.

Hokej? Pověz nám o tom...

V roce 2015, kdy se konalo MS v hokeji v Praze a v Ostravě přišla do mé agentury tvujdj.cz poptávka od Livebros do Ostravar Arény, tuto příležitost jsem hned vzal, protože taková nabídka se neodmítá.

Proč zrovna pardubický florbal?

Vše začalo v létě 2019, kdy se na Dašické konal mezinárodní turnaj. K tomu jsem se dostal podobně jako na zmiňované hokejové mistrovství. Strašně se mi zalíbila florbalová atmosféra na Dašické. Po turnaji jsem v tomto prostředí chtěl zůstat, domluvili jsme se tedy se SOKOLY na spolupráci a od nové sezóny jsem již sedával za stolkem s pultíkem před sebou. (smích)

O atmosféru domácích utkání se staráš společně s moderátorem Tomášem Ždímalem, jak vám to spolu sedí?

Myslím si, že skvěle. Jsme stejná krevní skupina. (smích) Skvěle spolu spolupracujeme, snažíme se aby celý zápas měl pořádný náboj, on doplňuje mě a já jeho.

Když máš zrovna volnou chvilku, co rád podnikáš?

Jelikož mám rád sport, tak si nejradši vyčistím hlavu sportem. Rád si zajdu do posilovny, ale také rád posedím s přáteli u sklenky dobrého vína.