819_20201007_132930.jpg

Doma, ale bez diváků. Na Dašickou zavítá Tatran Teka Střešovice

V rámci dohrávky třetího kola Livesport Superligy přijede do haly na Dašické Tatran Teka Střešovice. Hala bude již kvůli vládním opatřením pro diváky zavřená, “A” tým si tedy bude muset poradit i bez svého šestého hráče, fanoušků.

Tatran do nové sezóny vstoupil skvěle. Mladý tým byl před sezónou posílen o navrátilce ze zahraničí a zatím se dá říct, že mančaft funguje. Po třech kolech byl Tatran stoprocentní, v posledním zápase si však připsal prohru 5:10 doma s Vítkovicemi. Nyní se tedy bude snažit navázat na vítězné zápasy a odvézt si body. Individuálním statistikám Tatranu vévodí Ondřej Němeček (6+2), který se před sezónou vrátil ze švédského Linköpingu.

SOKOLI měli začátek Superligy výborný, po dvou výhrách v úvodních kolech ale přišly dvě prohry s Vinohrady a Bohemians. “A” tým tedy bude chtít přidat další tři body do tabulky a navázat na úvodní kola. Na pardubické straně vévodí individuálním statistikám Adam Šmíd (2+8), který si v posledním zápase proti Bohemians připsal tři asistence. 

Podaří se SOKOLŮM porazit Tatran před prázdnými tribunami?

Třetí kolo Livesport Superligy startuje ve čtvrtek 8. října v 18:30

Komentář hráče “A” týmu Davida Petržely:

Utkání s Tatranem pro nás bude další těžkou prověrkou, trápit nás budou především jejich skvělé individuality. Myslím, že po dvou prohrách je celý tým hladový po vítězství a ve čtvrtek převedeme náš nejlepší možný výkon.

Livesport Superliga, 3. kolo:

Čtvrtek 8. října, 18:30, SH Dašická: SOKOLI Pardubice – Tatran Teka Střešovice

---------------------------------------------------

Utkání můžete sledovat ŽIVĚ na TOMTO ODKAZU

Textový online z utkání, včetně statistik a soupisek naleznete ZDE

Tabulku soutěže a rozpis zbývajících utkání naleznete pod TÍMTO ODKAZEM

Highlight z posledních utkání obou týmů naleznete ZDE