853_20210201_121845.jpg

Důležitá bitva! Na Dašickou přijede SKV

Bitvu tabulkových soupeřů obstarají Pardubice s Královskými Vinohrady ve středu 3. února. Utkání je velmi důležité pro oba týmy, v tabulce je dělí pouze bod! SOKOLI nadále pokračují ve zlepšených výkonech, podaří se jim na ně navázat i v utkání s SKV?

Královské Vinohrady se v tabulce Livesport Superligy nachází jednu pozici za SOKOLY, tedy na 13. místě. SKV dokázalo přerušit sérii proher v posledním utkání proti Hattricku Brno, kde v závěru utkání srovnalo a v prodloužení rozhodl Michal Strachota. Právě Strachotovi se v letošní sezóně velmi daří, na svém kontě má již 27 kanadských bodů za 17 branek a 10 asistencí.

SOKOLI v posledních kolech předvádí zlepšené výkony a postupně sbírají body do tabulky. Během uplynulého víkendu zapsali první domácí výhru při výhře 7:2 s Otrokovicemi a prohráli 5:4 na půdě Ostravy. Individuálním statistikám vévodí Adam Šmíd, který během pouhých 15 zápasů zapsal úctyhodných 33 (18+15) kanadských bodů a nachází se na 17. místě bodování celé Livesport Superligy.

Dopadne bitva s tabulkovým sousedem pro SOKOLY úspěšně?

23. kolo Livesport Superligy začíná 3. února v 20 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Michala Smoly:

Zápas s Vinohrady bude dost těžký, protože o víkendu jsme hráli dva náročné zápasy, ještě po tom, co polovina týmu byla v karanténě kvůli covidu a máme pouze dva dny na regeneraci. Avšak myslím si, že předvedená hra o víkendu byla velice dobrá a koncentrovaná, takže pokud na tyto výkony navážeme i ve středečním duelu, tak 3 body by měli zůstat na Dašické.

Livesport Superliga, 23. kolo:

Středa, 3. února, 20:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – TJ Sokol Královské Vinohrady