938_20211116_094700.jpg

Důležitý sváteční souboj. SOKOLI se utkají s Hattrickem Brno

Středa 17. listopadu nepřinese pouze státní svátek. Přinese také superligový florbal, SOKOLI vyrazí v rámci 15. kola Livesport Superligy do Brna, kde se utkají s tamním Hattrickem

Středeční soupeř SOKOLŮ se pomalu, ale jistě zvedá. Po devíti kolech Livesport Superligy se nacházeli na posledním místě se ziskem pouhého bodu za prohru v prodloužení s Českou Lípou. V desátém kole, již pod vedením trenéra Niznera, který na střídačce Hattricku nahradil Marka Fialu, ale už přišla pro brněnské hráče první výhra. V zápase s SKV se jim podařilo zvítězit a získat body. Další výhru si Hattrick připsal ve dvanáctém kole, kdy si přispsal cenný skalp týmu FBC Ostrava. K sedmi bodům přidal ještě jeden za domácí prohru v prodloužení s Libercem, s osmi body se tedy nyní nachází o bod před SOKOLI na dvanáctém místě tabulky. Obě výhry Hattricku vychytal brankář Zdeněk Raška, který má průměr 6,92 obdržených branek na zápas.

SOKOLI se bohužel ve vyrovnané tabulce Livesport Superligy aktuálně nachází na posledním místě. Avšak když je řeč o vyrovnané tabulce, ztrácí pouhé tři body na desáté Otrokovice, výhra v Brně by je tedy mohla posunout až k hranici postupu do play-off. V posledních zápasech se “A” tým trápí, z pěti zápasů získal pouhý bod za prohru v prodloužení v České Lípě. Ve druhém kole se již středeční soupeři střetli. Zápas vyšel lépe pro “A” tým, Hattrick na domácí půdě porazil 7:5, na tento výkon se tedy pardubičtí hráči pokusí navázat v Brně těsně po poledni.

Podaří se SOKOLŮM získat důležité body s vyrovnaným soupeřem?

15. kolo Livesport Superligy začíná ve středu 17. listopadu v 13 hodin.

Komentář hrče “A" týmu Lukše Slabého:

Středeční utkání s Brnem pro nás bude velice důležité. V prvním letošním střetnutí jsme zvítězili 7:5 a chceme na to navázat. Věřím, že když budeme hrát celý zápas koncentrovaně, tak si z Brna odvezeme vítězství.

Livesport Superliga, 15. kolo:

17. listopadu, 13:00, SH Maloměřice: FBŠ Hummel Hattrick Brno – SOKOLI Pardubice