861_20210216_113554.jpg

Duo zápasů s tabulkovými sousedy začne “A” tým s Českou Lípou

Dva zápasy, které mohou SOKOLY nasměrovat do klidných vod Livesport Superligy, které zaručují setrvání v nejvyšší soutěži i příští sezónu, se odehrají během následujících dní. Ve čtvrtek od 19 hodin se utkají proti FBC 4CLEAN Česká Lípa.

Tým České Lípy zažívá jednu z nejpovedenějších sezón. Nachází se na 10. místě, které jako poslední zajišťuje poklidný konec sezóny a účast i v dalším ročníku Livesport Superligy. Na toto místo mají však zálusk právě SOKOLI a také nedělní soupeř Pardubic, FBŠ Hummel Hattrick Brno. Perfektní sezónu zažívá, pardubickým fanouškům známý, Radek Krajcigr. V týmu z druhé poloviny tabulky dokázal nasbírat 48 kanadských bodů (30+18), které mu zařídily třetí místo v bodování celé Livesport Superligy!

SOKOLI předvedli v posledním ligovém zápase ve Vítkovicích solidní výkon. I přes nenasazení prvního útočného tria Savický-Šmíd-Pakosta hráli do poslední minuty o body do tabulky. Ani dvě branky Velce a fantastický výkon Aubuse v bráně však na zisk bodů nestačil a tak SOKOLI prohráli 5:7. Problémem "A" týmu jsou hry speciálních formací. V počtu úspěšně odbráněných oslabení jsou SOKOLI na 12. místě, co se týče přesilovek, tak tam jsou SOKOLI až na posledním místě při úspěšnosti pouhých 17,65%. 

Podaří se “A” týmu zapsat důležité tři body?

20. kolo Livesport Superligy začíná ve čtvrtek 8. února v 19 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Matyáše Velce:

Zápas s Lípou pro nás bude hodně důležitý. Je super, že hrajeme vyrovnané zápasy s vrchními týmy tabulky, ale my musíme brát 3 body přesně proti takovým týmům, které jsou kolem nás. Věřím, že když budeme plnit všechno, co si k zápasu řekneme a zvládneme to v hlavě, tak zápas vyhrajeme.

Livesport Superliga, 20. kolo:

Čtvrtek, 18. února, 19:00, SH Dašícká Pardubice: SOKOLI Pardubice – FBC 4CLEAN Česká Lípa


Sestřih branek z posledního vzájemného utkání