896_20210826_095426.jpg

Generálka před startem Livesport Superligy! Na Dašickou přijede Hattrick Brno!

Poslední domácí zápas před startem Livesport Superligy ročníku 2021/2022 čeká v neděli pardubický "A" tým. V rámci závěrečného utkání ve skupině Poháru Českého florbalu přijede do Sportovní haly Dašická brněnský Hattrick!

Elitní trenéři klubu se v letošnímu ročníku Poháru Českého florbalu rozhodli dát v zápasech s prvoligovými družstvy prostor hráčům juniorského týmu. Ti si v úvodních dvou utkáních nevedli vůbec špatně, nicméně na zisk bodů to nestačilo. V prvním zápase se naši mladíci střetli s týmem z Jaroměře. Po odpracovaném a bojovném výkonu však junioři prohráli 2:4, kdy nezvládli závěrečnou hru bez brankáře a 3 vteřiny před koncem zpečetil výhru Jaroměře Hašek. 

V druhém střetnutí s týmem z 1. ligy mužů se junioři vydali na hřiště celku Start98 Kunratice. V něm mladíci doplatili na velké množství ztrát a prohráli rozdílem tří branek - 4:7. 

To brněnský Hattrick si vedl o poznání lépe, když v úvodním utkání rozstřílel pražský Start98 10:3, kdy skvěle zvládl závěrečnou třetinu, kterou vyhrál 8:2. Ve druhém zápase se Hattrick střetl s Jaroměří. Vyrovnané utkání nakonec zvládla lépe Jaroměř, která o své výhře rozhodla gólem 5 vteřin před koncem a vyhrála 6:5. Nejproduktivnějším hráčem v brněnském dresu je Tomáš Brom, který si připsal 6 kanadských bodů za 4 góly a dvě přesně přihrávky. 

V tabulce skupiny D se tak na prvním místě se 6 body nachází Jaroměř, na druhém místě je se ziskem 3 bodů Hattrick a Start98, na poslední místě pak SOKOLI. 

Jak dopadne generálka pardubického "A" týmu na Livesport Superligy? 

Komentář hráče Lukáše Prixe:

Nedělní pohárový zápas s Hattrickem Brno je pro nás už taková generálka na novou sezonu. Je to poslední zápas před startem ligy, tak doufám, že se dobře naladíme a předvedeme hru, kterou máme natrénovanou. Poslední tréninky vypadaly dobře, tak už půjde jen o to, abychom měli dobře nastavené hlavy a věřím, že vyhrajeme.

Pohár Českého florbalu, 3. kolo: 

neděle, 29. srpna, 17:00, SH Dašická: SOKOLI Pardubice - FBŠ Hattrick Brno

online přenos: ZDE