Související zápas

SOKOLI Pardubice
940_20211119_183819.jpg

Klíčový zápas sezony je tu. SOKOLI vyjedou do Otrokovic

Po nevydařeném zápase na půdě Hattricku Brno má “A” tým výbornou příležitost k nápravě. Utkají se s dalším tabulkově vyrovnaným soupeřem, Otrokovicemi.

Otrokovice se zvedají. Po minulé, výrazně nevydařené sezóně, ve které nasbírali hráči Otrokovic pouhých devět bodů, jich v aktuální sezóně mají na svém kontě již dvanáct a nachází se na desátém místě, zaručující osmifinále play-off. V posledním kole si připsali velmi cenný skalp BLACK ANGELS, které porazili 8:7 po nájezdech. Také v individuálních statistikách o sobě hráči “Panterů” dávají vědět. Duo Gašparík-Vykopal se nachází na 7. a 8. místě kanadského bodování celé Livesport Superligy, když si slovenský reprezentant Gašparík připsal 29 kanadských bodů a kanonýr Vykopal 28 kanadských bodů.

SOKOLI jsou na tom výrazně hůře než jejich sobotní soupeř. Tým vedený Martinem Zozulákem se nyní trápí. Z posledních šesti utkání si připsal pouhý bod za prohru v prodloužení v České Lípě. V posledním kole, důležitém utkání v Brně, se “A” týmu body získat nepodařilo, opatrné utkání zvládl lépe domácí Hattrick, který zvítězil 3:2. Také individuální statistiky vyznívají lépe pro Otrokovice. V Pardubicích jim vévodí Adam Šmíd, který má na svém kontě 19 kanadských bodů.

Podaří se “A” týmu v Otrokovicích prolomit šňůru porážek?

16. kolo Livesport Superligy začíná v sobotu 20. listopadu v 19 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Petra Černého:
Zápas v Otrokovicích bude pro nás extrémně důležitý. Další zaváhání se soupeřem, který se pohybuje v tabulce kolem nás, si nemůžeme dovolit. Musíme hrát koncentrovaně, být trpěliví ve hře na míčku a vyvarovat se zbytečným ztrátám. A také se zaměřit na koncovku, proměňovat více šancí, které si vypracujeme.

Livesport Superliga, 16.kolo:

Sobota, 20. listopadu, 19:00, SH Štěrkoviště Otrokovice: Navláčil PANTHERS OTROKOVICE – SOKOLI Pardubice