Související zápas

SOKOLI Pardubice
951_20220101_151813.jpg

Na Dašickou přijede lídr Livesport Superligy

Při aktuálním tabulkovém postavení není těžší soupeř, se kterým by se SOKOLI mohli utkat, než Tatran Střešovice. “A” tým se stoupající formou má soupeři za poslední zápasy co vracet, pokusí se o to v neděli na Dašické.

Tatran je v letošní sezóně rozjetá lokomotiva, která se těžko zastavuje. V aktuální ligové sezóně padl pouze třikrát, ve zbylých utkáních byl bezchybný. Střešovický tým se může opřít o opory reprezentace, které oblékají jeho dres. Člen All-star týmu uplynulého mistrovství světa ve Finsku Marek Beneš si za Tatran v aktuální sezóně připsal 31 bodů během pouhých deseti zápasů, do kterých zasáhl kvůli zranění kolene.

Pro SOKOLY v poslední době nenajdeme méně oblíbeného soupeře, než je právě střešovický Tatran. Z posledních tří zápasů těchto dvou soupeřů odešli SOKOLI s negativním skóre -43. Další vysoký příděl od tohoto soupeře můžou zastavit právě v neděli. Stoupající forma a sebevědomí jim může rozhodně hrát do karet, SOKOLI totiž v posledních dvou utkáních zvítězili a znovu bojují o předkolo play-off.

Podaří se “A” týmu navázat na zlepšené výkony a překvapit favorita?

20. kolo Livesport Superligy začíná v neděli 2. ledna od 17 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Jana Savického:

Zápasy s Tatranem nám poslední dobou vůbec nevycházejí, každopádně doufám, že si přeneseme herní pohodu z předchozích dvou zápasů a před domácím publikem předvedeme kvalitní a koncentrovaný výkon.

Livesport Superliga, 20. kolo:

Neděle, 2. ledna, 17:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – Tatran Střešovice