837_20201213_175915.jpg

Nabitý program pokračuje! “A” tým se před kamerami ČT utká s Hattrickem Brno

Livesport Superliga nabrala po restartu slušné tempo. SOKOLI vyráží ke čtvrtému utkání za posledních 10 dní. Výjimečně v pondělí se pardubický "A" tým vydá do Brna k utkání s tamním Hattrickem. Tento zápas z haly Vodova budou moci fanoušci sledovat v přímém přenosu na programu ČT Sport.

Pondělní soupeř pardubických, Fbš Hummel Hattrick Brno, se v letošní sezóně nepotkává s moc dobrou formou. První výhru si připsali hráči Brna až ve čtvrtém kole při zápase na Vinohradech. Po tomto vítězství přišla série šesti porážek v řadě, která však skončila v posledním utkání na palubovce otrokovických Panthers po výhře 53. Díky dvou výhrám a dvou prohrám v prodloužení získal Hattrick osm bodů. V tabulce se tak nachází těsně před SOKOLY, kteří však mají tři zápasy k dobru.

Pardubice se výsledkově trápí, v posledních šesti zápasech se jim nepodařilo získat ani bod. SOKOLI budou chtít navázat na zlepšený výkon z posledního utkání proti ostravskému FBC a vyhnout se výpadkům v různých pasážích hry. Vzájemná bilance hovoří pro Hattrick, který dokázal z celkově tří vzájemných utkání vydolovat 6 bodů.

Dokáží SOKOLI zvítězit v bitvě dvou trápících se týmů?

Jedenácté kolo Livesport Superligy začíná v pondělí 14. prosince v 19:30 a živě ho nabídne stanice ČT Sport! 

Komentář brankáře “A" týmu Martina Haleše:

Na zápas s Hattrickem se hodně těším, vždy to jsou vyrovnané zápasy. Očekávám zápas plný emocí a šancí. Navíc zápas před televizními obrazovkami je vždy výjimečný. Věřím, že po delší době získáme 3 body!

Livesport Superliga, 11. kolo:

Pondělí 14. prosince, 19:30, MSH Vodova Brno: Fbš Hummel Hattrick Brno – SOKOLI Pardubice


PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY  ŽIVÝ PŘENOS České televize můžete sledovat ZDE

Textový online z utkání naleznete ZDE

Soupisky, tabulku soutěže a rozpis utkání naleznete ZDE