943_20211125_114037.jpg

Naposledy před repre pauzou. SOKOLI se vydají do Mladé Boleslavi

Zkouškou z řádu nejtěžších projde “A” tým v posledním zápase před reprezentační pauzou. K zápasu 17. Kola Livesport Superligy vyjede do Mladé Boleslavi, kde změří síly s místním týmem.

Ve srovnání s minulou sezónou prožívá zatím Mladá Boleslav nepovedený ročník. V minulé sezóně ztratila pouhých pět bodů, v aktuálním ročníku již ztratila bodů osm a nachází se na druhém místě za střešovickým Tatranem. Ovšem v porovnání s minulou, fenomenální sezónou Mladé Boleslavi se nedá průběžné druhé místo za neúspěch. Tým před sezónou prošel velkým omlazením a v průběhu základní části do sebe kousky skládanky zapadají, aby byl tým v plné síle na play-off. Z předsezónních akvizic se daří nejvíce Dominiku Benešovi, který nasbíral 18 kanadských bodů a svými výkony si vysloužil na nadcházející mistrovství světa. Spolu s Benešem nečeká pauza ještě čtyři boleslavské hráče, těmi jsou Gruber, Hemerka, Punčochář a brankář Bauer.

SOKOLI se stále trápí. Aktuální série porážek se táhne již sedm zápasů. Především poslední dvě utkání můžou “A” tým ve výsledném pořadí velice mrzet, na půdě Hattricku ani Otrokovic se zvítězit nepodařilo. “A” tým se trápí v zakončení. Využívání šancí bylo velkým problémem hlavně na půdě Hattricku Brno. Toto potvrzují také statistiky, SOKOLI mají úspěšnost střelby pouhých 19,74%, čímž za sebou nechali pouze SKV a Českou Lípu.

Povede se SOKOLŮM překvapit favorita a získat body?

17. kolo Livesport Superligy začíná v pátek 26. listopadu v 18 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Vojtěcha Rusina:

Zápas s Boleslaví bude velmi obtížný. Jsme si vědomi kvalit soupeřova týmu a proto musíme k zápasu přistoupit zodpovědně. Věřím, že pokud předvedeme koncentrovaný výkon po celých šedesát minut zápasu, můžeme Boleslav potrápit.

Livesport Superliga, 17. kolo:

Pátek, 26. listopadu, 18:00, MSH Mladá Boleslav: Předvýběr.CZ Florbal MB – SOKOLI Pardubice