845_20210107_094547.jpg

Náročný leden začne “A” tým zápasy s Bohemians a Vítkovicemi

Velmi náročný program čeká SOKOLY v následujících dnech. Během 22 dní odehrají celkem osm utkání! Tuto dlouhou sérii začnou se soupeři, kterým se v letošní sezóně nadmíru daří. V sobotu vyjede “A” tým do Prahy k zápasu s Fbš Bohemians, o den později doma přivítá 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Sobotní utkání odehrají SOKOLI s FbŠ Bohemians. "Bohemka" se po třinácti odehraných kolech nachází na čtvrtém místě Livesport Superligy a jako jeden ze dvou týmů si Bohemians připsali cenný skalp lídra soutěže Vítkovic, když jej doma porazili 7:6 v prodloužení. Tým táhnou hráči stále juniorského věku. Filip Forman, který nasbíral 33 kanadských bodů (11+22) a Jan Malič s 25 body (9+16).

V neděli přijede do haly Dašická lídr soutěže, 1. SC TEMPISH Vítkovice. Lepší tým se v letošní sezóně hledá opravdu těžko, Vítkovice totiž prohrály pouze dvakrát a vévodí celé Livesport Superlize. Tým stojí na vyrovnaných výkonech celého týmu, hned tři hráči se nachází mezi nejlepšími čtyřmi nejproduktivnějšími hráči soutěže. Adam Delong dokonce celému bodování soutěže vévodí s neskutečnými 44 body (29+15). Opřít se mohou Vítkovice také o skvělého brankáře Součka, který má průměr obdržených branek pouhých 3,94 a úspěšnost zákroků nejlepší ze všech brankářů, 82,35%.

Dokáže “A” tým překvapit a v koronavirem okleštěné sestavě získat body?

19. kolo Livesport Superligy začíná 9. ledna v 17 hodin a následné 8. kolo začíná 10. ledna také v 17 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Vojtěcha Rusina:

O víkendu nás čekají dva velmi náročné zápasy. V sobotu FbŠ, které doma ještě neprohrálo. A v neděli Vítkovice, které jsou momentálně na 1. místě tabulky. Cestu za body nám stěžují pozitivní testy některých hráčů základní sestavy. Ale i přes to všechno si myslím, že bychom mohli nějaké body týmovým výkonem urvat.

Livesport Superliga 19. a 8. kolo:

Sobota, 9. ledna, TJ Sokol Vinohrady: Fbš Bohemians – SOKOLI Pardubice

Neděle, 10. Ledna, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – 1. SC TEMPISH Vítkovice