851_20210128_111944.jpg

Náročný program začnou SOKOLI zápasy s Otrokovicemi a Ostravou

Během 37 dnů, ve kterých budou SOKOLI bojovat o superligové body, čeká “A” tým 13 zápasů! Zvládnou pardubičtí náročný program Livesport Superligy a naváží na dobré výkony před nucenou pauzou?

V sobotu přijedou do haly na Dašické Panthers Otrokovice. Panterům se v letošní sezóně příliš nedaří. Po odchodu velké opory, Radovana Michajloviče, se stále nemohou výsledkově chytit. Poslední výhru si Otrokovice připsaly před šesti zápasy, když zvítězili 6:4 na půdě Hattricku Brno. Individuálním statistikám vévodí František Vykopal s 16 kanadskými body (9+7) .

Se soupeřem z odlišných pater tabulky se SOKOLI utkají v neděli, kdy vyjedou na hřiště ostravského FBC. Ostravě se v posledních zápasech velmi dařilo, šňůru tří vítězství proti SKV, Hattricku Brno a Spartě přerušil v posledním zápase až Tatran Střešovice, který dokázal vynulovat všechny ostravské střelce, když zvítězil 3:0. Ostrava se opírá o skvělé ofenzivní výkony, když během 20 zápasů nastřílela 110 branek. Výbornými výkony se prezentuje Michal Sládek, který nasbíral 43 bodů (19+24) a nachází se tak na páté pozici v kanadském bodování celé Livesport Superligy.

Podaří se SOKOLŮM navázat na dobré výkony před nucenou pauzou a získat body do tabulky?

22. kolo Livesport Superligy začíná 30. ledna v 16 hodin a následné 18. kolo začíná 31. ledna v 18 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Petra Černého:

Víkend bude pro nás velice těžký, jelikož více jak půlka týmu byla v minulém týdnu pozitivní na covid, který nám všem ubral na fyzické stránce. Důležité tedy bude, abychom plnili pokyny trenérů, byli 100% koncentrovaní na celý zápas a hráli chytře na balónku. Pokud tohle dodržíme, tak věřím, že další body do tabulky můžeme získat.

Livesport Superliga 22. a 18. kolo:

Sobota 30. ledna, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE

Neděle 31. ledna, ČPP Aréna Ostrava: FBC ČPP Ostrava – SOKOLI Pardubice