793_20200812_151629.jpg

Po téměř půl roce na domácí palubovce! SOKOLI se představí v pohárovém utkání proti Startu98

Florbal v Pardubicích je zpět! V rámci prvního pohárového utkání se na Dašické představí SOKOLI proti prvoligovému týmu Start98 Kunratice. SOKOLI se budou snažit úspěšně zahájit sezónu a udělat první krok k postupu ze skupiny.

Pražský tým v minulé sezóně 1. ligy mužů prošel ze 7. místa v základní části přes předkolo playoff a sezónu ukončil v nedohraném čtvrtfinále. Nyní je však minulá sezóna zapomenuta, pro oba týmy to bude první ostrý zápas po dlouhé pauze.

Pro SOKOLY to bude první domácí představení pod vedením hlavního trenéra Martina Zozuláka. “A” tým chce rozhodně dát dobrými výsledky a předvedenou hrou zapomenout na loňskou nevydařenou sezónu.

Kvůli opatření proti šíření koronaviru, je však kapacita haly omezená. Abyste měli jistotu, že se na první domácí zápas sezóny dostanete, rezervujte si svá místa online.

Dokáží SOKOLI uspět v první ostré zkoušce?

První kolo Poháru Českého florbalu začíná 13.8. v 19:00 ve Sportovní hale Dašická.

Komentář trenéra Martina Zozuláka:

,,Všichni se po téměř půl roce těšíme na první domácí zápas. Samozřejmě budeme navazovat na naše tréninky a zkoušet nové herní prvky, na kterých pracujeme od začátku června. Jediná věc, která nás mrzí je, že na zápas je omezená kapacita diváků a nebudeme se tak moc ukázat všem fanouškům, kteří by na zápas chtěli přijít.”

Pohár Českého florbalu, 1. kolo

Čtvrtek 13. srpna, 19:00, SH Dašická: SOKOLI Pardubice – FAT PIPE Start98 Kunratice