1019_20220818_103929.jpg

Pohárové utkání proti Znojmu v Kutné Hoře

V neděli 21. srpna se v Kutné Hoře ve sportovní hale Klimeška uskuteční druhé pohárové utkání pro pardubické SOKOLY. Soupeřem jim bude TJ Znojmo.

Pardubičtí SOKOLI vstoupili do Poháru Českého Florbalu porážkou na hřišti Bulldogs Brno. Utkání, ve které se představili hráči juniorského celku, prohráli mladíci 2:15. "Na utkání jsme si jeli pro cenné zkušenosti. Z naší strany utkání splnilo účel, kluci plnili principy hry. Bohužel jsme vytvářeli spoustu individuálních a systémových chyb, za které jsme byli potrestáni. Zápas byl velice poučný a pomůže nám k další práci. Kluky musíme pochválit za přístup a nasazení do utkání", hodnotil utkání asistent trenéra juniorského týmu Tomáš Krejčí. Do utkání proti Znojmu však nastoupí již kompletní mužský celek. 

Prvoligový tým Znojma se v prvním pohárovém zápasu potkal s nováčkem 1. ligy - brněnským TROOPERS. Ofenzivně laděné utkání vyhráli znojemští poměrem 9:5. Individuálně se nejvíce dařilo Františkovi a Štěpánu Blažkovi, kteří oba shodně zapsali 3 body za dva góly a jednu asistenci. 

Ze sedmi vzájemných zápasů se čtyřikrát radovali z výhry hráči Pardubic, třikrát zvítězili znojemští. Kdo ovládne osmý vzájemný zápas?

Utkání mezi SOKOLI Pardubice a Znojmem začíná v neděli 21. srpna od 18:00 ve sportovní hale Klimeška v Kutné Hoře.

Online přenos z utkání naleznete: ZDE