816_20201002_094501.jpg

Poprvé doma! SOKOLI na Dašické vyzvou Bohemians

Po třech venkovních zápasech v rámci Livesport Superligy se pardubický “A” tým konečně představí před domácími fanoušky. Do haly na Dašické zavítá pátý tým minulé sezóny, Fbš Bohemians. SOKOLI se budou po prohře na Vinohradech snažit vrátit zpět na vítěznou vlnou.

Bohemka si v minulém ligovém ročníku vedla velmi slušně, když se po základní části umístila na pátém místě. I letošní ročník začala solidně, když si v úvodním kole poradila s Black Angels 9:3. Po této výhře však přišly ze strany Bohemians dvě prohry, nejprve se Spartou a poté Tatranem. V posledním zápase s Otrokovicemi si však klokani připsali výhru 8:4.

SOKOLI po výhrách na Spartě a v Otrokovicích bohužel připsali v třetím soutěžním zápase první prohru sezóny, když po nepovedeném vstupu do třetí třetiny prohráli na půdě SKV 7:5. “A” tým se rozhodně bude snažit navázat na dvě úvodní kola a poprvé, na nějakou dobu naposled, před domácími fanoušky zvítězit.

Podaří se SOKOLŮM navázat na úvodní kola a zvítězit?

Šesté kolo Livesport Superligy začíná 4. října v 17 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Vojtěcha Kaluži:

„Na Bohemku se moc těším, věřím, že to bude velmi atraktivní a zábavné utkání nejen pro nás hráče, ale obzvlášť pro naše fanoušky, se kterými se chceme na neznámou dobu rozloučit vítězstvím. Konečně doma!“