814_20200925_193348.jpg

První letošní dvojzápas! SOKOLI se vydají na půdu Panthers a SKV

V sobotu a i ve sváteční pondělí vyrazí pardubický “A” tým na venkovní zápasy. SOKOLI se v sobotu představí na palubovce otrokovických Panthers a v pondělí se vydají do hlavního města k zápasu proti SKV. “A” tým bude rozhodně chtít potvrdit výhru z úvodního zápasu proti pražské Spartě a navázat stejně povedeným výkonem.

Panthers Otrokovice si kvůli povinné preventivní karanténě odkroutí svoji premiéru v letošním ročníku Livesport Superligy právě v pátečním zápase proti Pardubicím. To však rozhodně neplatí pro pondělního soupeře Sokol Královské Vinohrady, pro které bude zápas se SOKOLY již čtvrtým v letošní sezóně. V úvodním zápase se střešovickým Tatranem prohráli smolně o gól 5:4 a v druhém utkání proti FBC ČPP Ostrava si znovu nepřipsali body, když prohráli 10:4. Třetím zápasem SKV bude páteční domácí zápas s Hattrickem Brno.

Pro SOKOLY bude víkendový dvojzápas velmi důležitý, bude se totiž snažit navázat na skvělý výkon na půdě pražské Sparty a přidat další cenné body do tabulky.

Dokáží SOKOLI urvat další body do ligové tabulky?

4.kolo Livesport Superligy začíná 26. září v 18 hodin a následné 5. kolo 28. září taktéž od 18 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Adama Šmída:

„Na oba zápasy se určitě těším. Budou to pro nás důležité zápasy, kde chceme předvést minimálně stejný bojovný a odhodlaný výkon jako proti Spartě a potvrdit, že vítězství nebylo jen výkřik do tmy.“

Livesport Superliga 4. a 5. kolo

Sobota 26. září, 18:00, Městská Hala Otrokovice: Panthers Otrokovice – SOKOLI Pardubice

Pondělí, 28. Září, 18:00, TJ Sokol Vinohrady: TJ Sokol Královské Vinohrady – SOKOLI Pardubice