871_20210305_094510.jpg

Šance na reparát čeká SOKOLY v neděli proti BLACK ANGELS

Ač je šance na přímou záchranu ztracena, SOKOLI mají stále o co bojovat. Potřebují se naladit zpět do herní pohody po hrozivém zápase na půdě Střešovic a zůstat na jedenáctém místě tabulky Livesport Superligy.

Bez debat nejlepší sezónu v historii zažívá soupeř nedělní soupeř Pardubic, BLACK ANGELS. Do posledního kola v hale na Dašické nastoupí s jistotou premiérové účasti v play-off. Blaci hrají v obrovské pohodě, výhra nad Tatranem a demolice Vítkovic 8:3, pro které šlo o teprve čtvrtou prohru v sezóně, rozhodně potvrzují skvělé výkony v poslední době. Úžasnou sezónu prožívá hráč juniorského věku, Tomáš Hanák, který si v letošní sezóně připsal již 45 (29+16) kanadských bodů a je důležitým prvkem hry BLACK ANGELS.

Naprostý opak herní pohody prožívá pardubický “A” tým. Náročný program již doléhá na hráče, kteří si během uplynulých dvou utkání připsali velké debakly. V neděli na Chodově, kde prohráli 4:12 a do poslední kapky si vypili kalich hořkosti ve středečním utkání, prohráli 1:17 a připsali si nejvyšší porážku po návratu do nejvyšší soutěže. ,,Z naší strany trapný výkon ostuda, nemělo to nic společného s tím, jak se chceme na hřišti prezentovat. Den který nevyšel, ale nesmí se už opakovat,” komentoval v pozápasovém rozhovoru trenér “A” týmu Martin Zozulák. Šanci na nápravu mají SOKOLI právě v nedělním zápase, povede se jim to?

26. kolo Livesport Superligy začíná 7. března v 17 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Davida Petržely:

Zápas s Black Angels je klíčový směrem k play-down a to nejen bodově, ale především kvůli naší hře. Doufám, že se po ostudě na Tatranu chytíme za nos a nezopakujeme stejně trapný výkon. Musíme předvést to nejlepší co v nás je, abychom odčinili středeční blamáž a naladili se na vítěznou vlnu.

Livesport Superliga, 26. kolo:

Neděle, 7. března, 17:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – BLACK ANGELS


Sestřih branek z prvního vzájemného utkání