977_20220308_140520.jpg

Série s SKV bude pokračovat na Dašické

Naprosto vyrovnaná série play-down se znovu stěhuje do Pardubic. Za stavu 2:2 se v úterý odehraje pátý zápas.

Série s SKV je detektivkou hodnou celovečerního filmu. Tento film by už pomalu mířil ke svému konci. Série je totiž za svou polovinou za nerozhodného stavu 2:2. Na Dašické se v úterý odehraje pátý zápas, který může být klíčový pro další vývoj tohoto play-down.

Podobně jako v úvodním dvojzápase, také na Vinohradech se v úvodním zápase dostali do vedení hráči SKV. SOKOLŮM se ale podařilo v neděli znovu dotáhnout, když v nedělním zápase především díky perfektní přesilové hře zvítězili. Obrovský vliv na tuto výhru měl návrat Adama Šmída. Tento hráč, který byl vybrán do výběru širší reprezentace U23, začal hned ukazovat, proč je pro “A" tým tak významný. Během dvou zápasů si připsal neuvěřitelných osm kanadských bodů a je nejlepším hráčem kanadského bodování celého play-down.

SOKOLI zatím v sérii ještě nevedli, vždy museli dotahovat. Tento zápas může být pro další vývoj velice důležitý, proto by prolomení tohoto pravidla mohl být ideální čas právě v úterý. Povede se jim to?

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Prixe:

Úterní zápas bude extrémně důležitý, psychická výhoda “mečbolu” může do dalšího zápasu udělat hodně. Vinohrady v hlavách nezvládly nedělní zápas a určitě do úterního budou lépe připraveni. Našim úkolem bude držet se hry, kterou umíme a díky které Vinohrady přehráváme. Půjde hlavně o to, abychom to unesli v hlavách a do Prahy jeli s vedením 3:2. Doufám, že nás přijdou podpořit i fanoušci, co nás potlačí vpřed.

Livesport Superliga play-down, 5. zápas:

Úterý, 8. března, 19:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – TJ Sokol Královské Vinohrady