SOKOLI budou bojovat o prodloužení série

Odvracet konec série vyráží pardubický “A" tým ve čtvrtek do Prahy. Od 20:00 se rozehraje šesté utkání série ve kterém půjde SOKOLŮM o vše.

Zápas důležitější, než zatím všechny ostatní čeká “A" tým ve čtvrtek večer v Praze. V úterním zápase totiž fantastický obrat nedokonali a prohráli 7:8 v prodloužení. SKV se díky tomuto vítězství posunulo do vedení v sérii 3:2 a ve čtvrtek bude moct přidat rozhodující bod. Tomu se pokusí zabránit SOKOLI, nebude je ale čekat nic jednoduchého.

SOKOLI se budou moci spolehnout na několik faktorů. Tím je rozhodně perfektní ofenziva vedena Adamem Šmídem, který hned po návratu nabral perfektní formu, během tří zápasů zapsal 11 bodů a táhne SOKOLY k záchraně. S formou Adama Šmída souvisí také perfektní přesilová hra “A” týmu. Ta má neuvěřitelnou 70% úspěšnost se sedmi vstřelenými góly.

SKV se bude do konce série obejít bez kanonýra Viktora Kopeckého, kterému trest vyprší až na konci tohoto týdne a nebude tedy moct zasáhnout ani do případného sedmého zápasu série. Jeho roli v pátém zápase perfektně nahradil Lukáš Gregor, který vstřelil hattrick a rozhodl zápas v prodloužení. Povede se SOKOLŮM Gregora a celý tým SKV zastavit a vynutit si sedmý zápas?