Související zápas

SOKOLI Pardubice
1034_20221013_094547.jpg

SOKOLI v neděli proti Tatranu

Po Vítkovicích přijede v neděli na Dašickou další z aspirantů na titul Livesport Superligy. Tatran Střešovice, který aktuálně vévodí celé ligové tabulce.

Tatran zatím prochází superligovou sezónou bez ztráty bodu a s úctyhodným skóre 55:19. V tabulce kanadského bodování má Tatran hned tři hráče v první desítce. Těmi jsou Havlas, Beneš a Němeček, kteří mají všichni více než 13 kanadských bodů. Havlas je s 11 vstřelenými brankami nejlepší kanonýr soutěže. V posledním ligovém zápase si hráči Tatranu s chutí zastříleli, Liberci na domácí půdě vstřelili 12 branek. Na Dašickou v dresu soupeře přijede také čtveřice hráčů nominovaných na nadcházející mistrovství světa. Těmi jsou zmiňovaná trojice Havlas, Beneš, Němeček, které doplní Jonáš Kreysa. 

Pro SOKOLY je jejich nedělní soupeř bezpochyby nejméně oblíbeným soupeřem v blízké historii. Držet krok s Tatranem dokázali v posledním vzájemném utkání, ve kterém prohráli 4:8, ve třech předešlých si ale vždy odnesli vysoký debakl, když celkové skóre těchto tří zápasů bylo 5:48 v neprospěch Pardubic. Minulost je ale pryč. V posledních dvou zápasech se Pardubicím podařilo vyhrát a posunout se na sedmé místo tabulky Livesport Superligy. Velký podíl na zisku bodů má útočné duo Zozulák – Šmíd, které se nachází v čele kanadského bodování celé soutěže. 

Povede se SOKOLŮM na Dašické skalpovat dalšího favorita?

Sedmé kolo Livesport Superligy začíná v neděli 16. října v 17 hodin.

Komentář hráče “A“ týmu Adama Šmída:

V neděli nás čeká těžký zapas, jelikož Tatran je zatím stoprocentní. Věřím ale, že když předvedeme výkony z posledních zápasů, tak určitě můžeme pomýšlet na nějaké body.

Livesport Superliga, 7. kolo:

Neděle, 16. října, 17:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – Tatran Střešovice