988_20220329_102418.jpg

SOKOLI mají možnost využít první matchball

Díky perfektnímu uplynulému víkendu mají SOKOLI ve svém držení vedení v sérii 3:1. Již dnes má tedy “A” tým možnost ukončit sérii na Dašické před domácím publikem.

Uplynulý víkend byl pro vývoj série klíčový. Dva těžké zápasy na půdě Brna SOKOLI zvládli a do Pardubic si přivezli matchball, což znamená že v Pardubicích můžou sérii ukončit.

K tomu ale nebude vůbec jednoduchá cesta, v úterý se bude začínat od nuly a hostům půjde již o všechno. SOKOLI můžou očekávat nespočet fyzických soubojů a houževnatý výkon, proti kterému se nebude hrát jednoduše.

SOKOLI jsou lepší v ofenzivě. V prozatímním průběhu celého play-down SOKOLI vstřelili zatím 53 branek, což je o osmnáct branek více než Hattrick, který vstřelil v play-down zatím 35 branek. Také díky tomu čtyři nejlepší hráči kanadského bodování play-down oblékají pardubický dres. Jsou nimi Adam Šmíd, Martin Zozulák, Přemek Pakosta a Lukáš Prix. V sérii s Hattrickem se zatím nejvíce daří Martinu Zozulákovi, který se po návratu rozstřílel do perfektní formy a během čtyř zápasů s Hattrickem zapsal 9 kanadských bodů.

V Brně se ukázal v perfektní formě také brankář Haleš. Pardubická opora v brankovišti podala dva suverénní výkony. Ve dvou zápasech Martin Haleš pokryl 37 střel a inkasoval pouze pětkrát. V nedělní zápase si navíc připsal premiérové čisté konto v Livesport Superlize. 

Povede se SOKOLŮM udělat nejdůležitější poslední krok v sérii?

Komentář hráče “A” týmu Martina Zozuláka:

Máme k dispozici první matchball. Rozhodně ho chceme využít a sérii ukončit v naší hale před skvělými fanoušky, kteří nám udělali domácí atmosféru i v Brně.

Livesport Superliga play-down 2. kolo, 5. zápas:

Úterý, 29. Března, SH Dašická Pardubice, 18:00: SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno