834_20201210_141938.jpg

SOKOLI nastoupí k další bitvě o superligové body! Na Dašickou přijede FBC Ostrava

Pardubický “A” tým se po nepovedeném víkendu opět chystá na další zápasy v nabitém programu Livesport Superligy. SOKOLI se v posledních zápasech výsledkově i herně trápí. Podaří se jim bodovat proti ostravskému FBC, se kterým v minulé sezóně prohráli vždy o jeden gól?

Soupeřem Pardubic bude FBC Ostrava, které se i přes velké letní změny v kádru velmi daří. Ostrava si první prohru připsala až v šestém kole v Mladé Boleslavi. Skvělé výsledky na začátku sezony zařídily, že Ostrava byla překvapivým lídrem Livesport Superligy. Po skvělém začátku však přišly výsledkové potíže, když ostravané prohráli čtyřikrát v řadě. V posledním zápase však FBC porazilo Českou Lípu vysoko 9:2, kdy si pět kanadských bodů (celkově 7+18) připsal nejproduktivnější hráč Ostravy Michal Sládek. 

SOKOLI se před restartem ligové soutěže prezentovali velmi dobrými výkony, avšak v posledních zápasech proti týmům ze samého vrcholu tabulky bodovat nedokázali. SOKOLI tak budou chtít zapomenout na nepovedené první třetiny z předešlých zápasů a vrátit se zpět na vítěznou vlnu. Individuálním statistikám vévodí Adam Šmíd, který zaznamenal 12 kanadských bodů za 4 přesné zásahy a 8 přesných přihrávek. 

Komentovaný videopřenos mohou diváci sledovat na videoplatformě Českého florbalu a na TVCOM.cz

Desáté kolo Livesport Superligy začíná 12. prosince v 16 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Přemka Pakosty:

Po nevydařeném víkendu máme co zlepšovat. Soupeři nám ukázali, že máme před sebou ještě hodně práce, ale myslím si, že jsme v určitých pasážích zápasu zahráli velmi dobře a v tom musíme pokračovat i v zápase s Ostravou. Nebude to vůbec lehký zápas, mají šikovné hráče, ale věřím, když předvedeme bojovný týmový výkon, že body zůstanou doma.

Livesport Superliga, 10. kolo:

Sobota, 12. prosince, 16:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – FBC ČPP Ostrava


Komentovaný videopřenos můžete sledovat ZDE

Textový online z utkání naleznete ZDE

Soupisky, tabulku soutěže a rozpis utkání naleznete ZDEPARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY