926_20211024_130730.jpg

SOKOLI se před televizními kamerami utkají s FBC Liberec

Před kamerami ČT sport se SOKOLI utkají v pondělní dohrávce 10. kola s Libercem. Tradičně vyhecovaný duel můžete sledovat od 16:50.

Liberec, podobně jako páteční soupeř SOKOLŮ Ostrava, se nachází v klidném středu tabulky. Aktuálně je s 11 body z osmi utkání na osmém místě, které zaručuje poklidný postup do předkola play-off. Na sedmou Ostravu ztrácí Liberec pouhé dva body, rozhodně tedy udělá vše pro to, aby se před ní dostal právě díky zápasu s Pardubicemi. Liberec příliš neexceluje statistikám speciálních týmů, úspěšnost přesilových her 33,33% je ještě poměrně dobrá, v oslabení je to ale horší, pouhých 46,15% úspěšnosti dává SOKOLŮM šanci protrhnout trápení v přesilových hrách.

SOKOLI půjdou do zápasu podstatně lépe naladěni, než do pátečního s Ostravou. Právě v něm dokázali suverénním výkonem zvítězit 8:4, přerušit šestizápasovou sérii bez bodu a posunout se z 13. místa tabulky před Českou Lípu. SOKOLI mají speciální týmy naopak, jako pondělní soupeř. V přesilových hrách jsou nejhorší v celé soutěži s pouhými 25% úspěšnosti, na druhé straně v oslabení mají slušnou úspěšnost 64,29%.

Povede se SOKOLŮM přidat další body do tabulky?

10. Kolo Livesport Superligy začíná v pondělí 25. října v 16:50 hodin před kamerami ČT sport.

Komentář hráče “A” týmu Adama Šmída:

Na zápas s Libercem se těším, je to vždycky speciálně vyhecované. My se musíme odrazit od výkonu s Ostravou, zopakovat perfektní nasazení a vstup do zápasu. Pokud toto splníme a budeme hrát koncentrovaně celých 60 minut, tak věřím že si odvezeme body.

Livesport Superliga, 10. kolo:

Pondělí, 25. října, 16:50, SH Dukla Liberec: FBC Liberec – SOKOLI Pardubice