Související zápas

SOKOLI Pardubice
1031_20221008_092530.jpg

SOKOLI se utkají s BLACK ANGELS

V neděli se odehraje bitva o další superligové body. Soupeřem Pardubic budou pražští BLACK ANGELS.

V letošní sezóně si prozatím tým vedený Tomášem Janečkem připsal dvě výhry. Obě výhry si BLACK ANGELS připsali ve venkovních zápasech, přesněji na Chodově a na půdě nováčka z Karlových Varů, V Karlových Varech zároveň poprvé v sezóně překonali hranici deseti vstřelených branek, když vyhráli 10:2. Domácí tým bude v zápase těžit z vyrovnané brankářské dvojice. Duo Matiášek-Korbër tvoří velmi dobrý brankářský pár, každý z brankářů vychytal jedno vítězství. Na čem musí “černí andělé“ zapracovat jsou rozhodně přesilové hry, v těch mají úspěšnost 12,5%.

SOKOLI vstoupí do zápasu posilněni výhrou nad jedním z největších favoritů soutěže, v pátém kole se jim podařilo doma přehrát Vítkovice. K této výhře přispěli především čtyřmi kanadskými body Zozulák se Šmídem a výborný Haleš v brance. Právě Zozulák se Šmídem se nachází mezi nejlepší osmičkou kanadského bodování celé Livesport Superligy! Zozulákovi k tomu rozhodně pomáhá také fakt, že je nejvytěžovanějším hráčem nejvyšší soutěže. Tento pardubický matador stráví na hřišti průměrně 29 minut a 8 vteřin, což je čas, který v Livesport Superlize nikdo nepřekonává. 

Povede se SOKOLŮM získat další body do ligové tabulky?

Komentář hráče “A“ týmu Martina Zozuláka:

Zápas s Black Angels je pro nás určitě jedním ze zápasů, z kterého si chceme odvést body. Důležité bude samozřejmě navázat na poslední výkony a nelítat v oblacích z toho, že se nám podařilo porazit Vítkovice. Pokud k zápasu přistoupíme s pokorou a předvedeme stejné výkony jako v posledních zápasech, tak určitě můžeme pomýšlet na další vítězství.

Livesport Superliga, 6. kolo:

Neděle, 9. října, SH Kbely, 19:00: BLACK ANGELS – SOKOLI Pardubice