930_20211030_205607.jpg

SOKOLI se utkají s BLACK ANGELS

Další ze zápasů v rychlém sledu čeká “A” tým v neděli. Ten vyrazí k utkání 12. kola Livesport Superligy do pražské UNYP Arény, kde se utká s BLACK ANGELS.

Prozatím velice povedenou sezónu zažívají “černí andělé” z Prahy. S 18 body se nachází na sedmém místě Livesport Superligy, v těsném závěsu za šestou Spartou, která má o dva body více. Poslední utkání se Blackům povedlo na jedničku, vyrovnaný duel s Českou Lípou na svou stranu strhli až v závěru utkání a zvítězili 9:7. Kanadskému bodování týmu vévodí bratři Bočkové, Jakub Boček je s 16 brankami nejlepším střelcem týmu, jeho bratr Matěj je s 9 asistencemi nejlepším nahrávačem týmu.

SOKOLI jsou na tom podstatně hůře, než jejich nedělní soupeř. Po výhře s Ostravou, která mohla tým nakopnout, přišly znovu dvě vysoké prohry, kvůli kterým se nyní “A” tým nachází na 12. místě Livesport Superligy. Především brankový rozdíl -51 je hrozivý v tabulce u pardubického týmu. Důvodem neúspěchů můžou být také úspěšnosti speciálních týmů. Přesilová hra s úspěšností 25% a oslabení s úspěšností 55,56%, na které má však vliv poslední utkání s Chodovem, kde soupeř využil všechny čtyři přesilové hry, které mu SOKOLI nabídli.

Povede se “A” týmu získat body do ligové tabulky?

12. kolo Livesport Superligy začne v neděli 31. října v 14 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Davida Petržely:

Zápas s Black Angels pro nás bude těžký vzhledem k posledním špatným výkonům, kde jsme naše zápasy vůbec nezvládli. Blaci navíc letos hrají skvěle. Doufám, že se každý z nás připraví na 110% a předvede to nejlepší, abychom uspěli jako tým.

Livesport Superliga, 12. kolo:

Neděle, 31. října, 14:00, UNYP ARÉNA: BLACK ANGELS – SOKOLI Pardubice