855_20210205_140513.jpg

SOKOLI se utkají s lídrem Livesport Superligy Mladou Boleslaví

První tým superligové tabulky. Družstvo, které bylo pouze jednou poraženo. To je soupeř Pardubic v pondělní dohrávce Livesport Superligy, Mladá Boleslav. SOKOLŮM se v posledních zápasech daří, rozhodně tedy budou chtít favorita obrat o důležité body!

U týmu Mladé Boleslavi se jen těžko hledají negativa letošní sezóny. Během 19 zápasů si hráči z města automobilů připsali pouze jednu prohru, která nastala v prvním zápase sezóny po prodělané karanténě. Dokonce v šesti zápasech nastříleli hráči Boleslavi 10 a více branek. Velkou zbraní týmu Petra Novotného je bezesporu vyrovnanost všech tří formací a kvalitní obrana, která soupeřům dovolila nastřílet pouze 72 branek (průměr 3,8 branek na zápas). Kanadskému bodování vévodí kanonýr Jiří Curney s 41 kanadskými body za 17 gólů a 24 přesných asistencí.

Také SOKOLŮM se v poslední době začalo dařit. Během posledních pěti utkání zapsali solidních sedm bodů do tabulky. Z branky drží SOKOLY brankář Haleš, který má v posledních třech utkáních průměr 3 obdržené branky na zápas. Velkou zbraní “A” týmu je první formace vedená Adamem Šmídem. Tento mladík v pardubickém dresu zapsal během 16 zápasů již 37 bodů (21+16) a je na 12. místě bodování celé Livesport Superligy.

Dokáží SOKOLI zaskočit favorita a získat důležité body do tabulky?

Dohrávka 1. kola Livesport Superligy začíná 8. února v 18 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Vojtěcha Kalužy:

V pondělí nás čeká asi nejlepší tým v Česku. Důležitější zápasy nás teprve čekají, to nic nemění na tom, že do zápasu dáme maximum. Nemůžeme nic ztratit, naopak jen získat. Věřím, že pro diváky u obrazovek to bude zajímavá podívaná.

Livesport Superliga, 1. kolo:

Pondělí, 8. února, 18:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice - Předvýběr.CZ Florbal MB