956_20220109_170002.jpg

SOKOLI se v televizním utkání utkají s Libercem

Také podruhé v sezóně uvidí zápas “A” týmu s Libercem diváci na ČT Sport. Tradičně vyhecovaný zápas se odehraje v pondělí na Dašické.

Podobně jako páteční soupeř SOKOLŮ, Ostrava, se také ten pondělní nachází v poklidném středu tabulky. V aktuálně velmi dobré formě hrající Liberec přijede na Dašickou s jediným cílem, tím bude podruhé v sezóně porazit pardubický “A” tým. Z posledních třech kol vyšli florbalisté z podještědí vítězně, když porazili Ostravu, Českou Lípu a BLACK ANGELS. Individuálním statistikám Liberce vévodí trio mladých pušek. Filip Smutný, Šimon Stránský a Vojtěch Wiener si dohromady připsali již 114 kanadských bodů. Branek, u kterých nefiguruje ani jeden z těchto hráčů Liberec moc není.

SOKOLI si po dvou výhrách na konci kalendářního roku nyní připsali dvě prohry na začátku nového kalendářního roku. Také v televizním utkání se budou SOKOLI moci opřít o navrátilce Zozuláka s Burianem, první jmenovaný se dokonce v prvním zápase po návratu v Ostravě střelecky prosadil. V zápase v Ostravě se “A” týmu po dlouhé době podařilo využít přesilovou hru a být znovu perfektní v oslabení. To je činnost, na kterou by SOKOLI rádi navázali také v televizním utkání. Zápasy s Libercem jsou tradičně velmi vyhecované, přijďte se o tom přesvědčit sami v pondělí od 17 hodin na Dašickou a pomozte SOKOLŮM k vítězství.

Podaří se SOKOLŮM získat v televizním utkání body?

22. kolo Livesport Superligy začíná v pondělí 10. ledna v 17 hodin na ČT Sport.

Komentář hráče “A" týmu Michaela Smoly:

Pokud předvedeme koncentrovaný výkon v průběhu celého zápasu bez zbytečných chyb, tak by body měly zůstat na Dašické. 

Livesport Superliga, 22. kolo:

Pondělí, 10. Ledna, 17:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – FBC Liberec