966_20220207_133053.jpg

SOKOLI v úterý vyzvou BLACK ANGELS

Druhá z dohrávek byla naplánována na úterý 8. února. O body do superligové tabulky proti SOKOLŮM budou na Dašické bojovat BLACK ANGELS.

V naprosto klidném středu tabulky se nachází soupeř Pardubic. Na osmém místě mají BLACK ANGELS již jistý postup do předkola play-off. V posledním kole se Blackům nepodařilo doma vyzrát na Českou Lípu, ani o kolo dříve na Bohemians. Před těmito zápasy si ale připsali cenný skalp Chodova, který porazili 11:6. Brankáři Pardubic budou mít těžký úkol, postaví se totiž proti týmu, který umí perfektně zužitkovat svou střelbu. V tabulce úspěšnosti střelby jsou BLACK ANGELS na čtvrtém místě s bezmála 30% úspěšností. Důležitým kanonýrem je Jakub Boček, který v aktuálně probíhající sezóně zapsal již 50 kanadských bodů.

SOKOLI stále živí naději na předkolo play-off. Tuto naději jim do posledního kola může nechat pouze plný bodový zisk. K tomuto zisku budou SOKOLI potřebovat navázat na výkon, který předvedli v posledním utkání na Chodově, kde se jim podařilo zvítězit. SOKOLI v posledních zápasech zaznamenávají zlepšení v mnoha statistikách. Tím je mimo jiné úspěšnost střelby a přesilových her. V úspěšnosti střelby je “A” tým v posledních čtyřech zápasech třetí nejlepší, v přesilových hrách pátý nejlepší. Opřít se může pardubický tým o elitní formaci, v té září kapitán Pakosta. Ten si v posledních čtyřech utkáních drží úctyhodný průměr tří kanadských bodů na zápas a dostal se do čela týmové produktivity-

Podaří se SOKOLŮM zvítězit i ve druhé z dohrávek?

24. kolo Livesport Superligy začíná v úterý 8. února v 19 hodin.

Komentář kapitána týmu Přemka Pakosty:

Zápas o všechno. Nutně musíme vyhrát za 3 body, abychom stále měli šanci o předkolo play-off. Pokud předvedeme výkon minimálně jako na Chodově, tak věřím, že 3 body zůstanou doma.

Livesport Superliga, 24. kolo: 

Úterý, 8. února, 19:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – BLACK ANGELS