Související zápas

SOKOLI Pardubice
1170_20231201_104215.jpg

SOKOLI vyjíždí na School Match na Spartu

Čtrnácté kolo Livesport Superligy zavede pardubické florbalisty na hřiště pražské Sparty. Utkání, které bude určené pro pražské studenty, se odehraje netradičně v pondělí v 10:00.

Pražský celek se nachází v tabulce Livesport Superligy na 5. místě s pětibodovou ztrátou na čtvrtý Chodov. Tým trenéra Marka Vojty se pyšní skvělou formou, když z posledních osmi duelů vyhrál hned sedmkrát! Na co se může Sparta spolehnout, tak to je fazóna, se kterou hraje její první útok. Trojice Curney - Košir - Krbec drtí obrany soupeřů a rozhoduje zápasy. Úspěšnost přesilových her je na 52% (3. nejlepší v celé lize).

To SOKOLI se nachází na chvostu ligy a vypadá to, že i letos budou muset hájit svou superligovou příslušnost v play-down. Pardubičtí florbalisté odehráli svůj poslední duel v pondělí 27. listopadu, kdy před kamerami ČT Sport prohráli s BUTCHIS 4:6. individuálním statistikám vévodí lotyšský "bombarďák" Ralfs Polis, který na svém konto zapsal 9 gólů a stejným počet asistencí. 

V prvním vzájemném střetnutí vyhrála Sparta 11:4, když zvládla 1. třetinu poměrem 5:1!. Jak dopadne pondělní dopolední utkání, které bude před skvělou diváckou kulisou hostit pražská UNYP Aréna? Duel mezi SOKOLI a Spartou můžete sledovat od 10:00 na videoplatformě Českého florbalu.