Související zápas

SOKOLI Pardubice
1143_20230923_163116.jpg

SOKOLI zajíždí na půdu Chodova

3. kolo Livesport Superligy zavede pardubické florbalisty na hřiště dosud neporaženého týmu z pražského Jižního Města

Chodov si v dosavadním ročníku Livesport Superligy vede na výbornou. V první utkání porazili svěřenci trenéra Podhráského tým Sparty 11:6 a v druhém zápase si poradili i s družstev České Lípy a to poměrem 10:7. Individuálním statistikám i v této sezóně vládne dvojice Ondrušek - Vávra. Každý z těchto útočníků si připsal již pět kanadských bodů. Chodovu skvěle vycházejí poslední třetiny utkání. Poslední periodu proti Spartě vyhráli vysoko 7:2 a proti České Lípě 6:1.

To pardubičtí SOKOLI jsou v dosavadním ročníku z poloviny úspěšní. V prvním kole nejprve zvítězili na hřišti BLACK ANGELS 5:3 a následně prohráli v prvním domácím utkání s pražskou Spartou 4:11. Toto utkání sledovala v hokejové enteria aréně skvělá návštěva 1450 diváků. Ve středu se SOKOLI vydali do daleké Plzně, kde se v rámci 4. kola Poháru Českého florbalu střetli s týmem FBŠ SLAVIA Plzeň, který po velkém boji porazili 5:4. Na první ligový gól čeká předsezonní posila Ralfs Polis. Prosadí se v neděli proti Chodovu? 

Marek Ďopan před utkáním s Chodovem: "Máme celkem obměněný tým, takže se moc neohlížíme na to, jestli hrajeme s Chodovem, Plzní, Spartou nebo Hradcem, chceme především vtisknout novému týmu nějakou herní tvář. Samozřejmě si něco lehce řekneme ke klíčovým hráčům, jako je Tom Ondrušek, Marek Vávra nebo Jirka Bauer. Role outsidera by nám mohla sedět a snad se nám podaří i vydolovat nějaký ten bodík."