Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLI zakončili kalendářní rok vysokou prohrou

Další vysokou prohrou zakončili SOKOLI kalendářní rok 2022. S Bohemians na Dašické prohráli 4:14.

SOKOLI se v poslední době nachází v obrovské krizi a stejným trendem pokračovali také v posledním zápase kalendářního roku. Bohemians nastoupili do zápasu daleko lépe, a již v šesté minutě v Pardubicích vedli o dvě branky, brankáře Haleše překonali Jan Řehoř a Patrik Rozkovec. Na tyto branky se podařilo ve třinácté minutě odpovědět Kučerovi, na jehož branku ale hned o dvě minuty déle reagoval Gajdoš a vrátil klokanům dvoubrankové vedení.

Do druhé třetiny vstoupili SOKOLI lépe a také se to vyplatilo. Svojí první branku v Livesport Superlize vstřelil Jiří Kohoutek, který chvíli po začátku druhé periody snižoval na 2:3. Branka tohoto mladého útočníka byla ale na dlouho od SOKOLŮ směrem dopředu vše. Ve zbytku třetiny se už prosazovali pouze hosté, trefili se čtyřikrát a do šaten se šlo za vysokého vedení Bohemians 2:7.

Ve třetí části utkání již hosté ukazovali kdo je na hřišti lepším týmem, trefili se sedmkrát a s jistotou zápas v Pardubicích ovládli. Za SOKOLY alespoň čestné zásahy zapsali Kučera s Prixem.

Livesport Superliga, 16. kolo:

SOKOLI Pardubice – Fbš Bohemians 4:14 (1:3,1:4,2:7)

Branky Pardubic: 12:24 Lukáš Kučera, 21:37 Jiří Kohoutek, 51:37 Lukáš Kučera, 54:25 Lukáš Prix

Sestava SOKOLŮ: Haleš, Denemark – Šimák, Prix, Kučera, Šmíd, Žáček, Teichman, Kohoutek, Bína, Viterna, Slabý, Klein, Křinka, Machatý, Ďopan, Černý