969_20220212_111425.jpg

SOKOLY čeká poslední zápas základní části

26. kolo Livesport Superligy bude poslední, které SOKOLI odehrají v rámci základní části. S Bohemians se utkají již s jistotou, že budou bojovat o záchranu v bojích play-down.

Fbš Bohemians, nedělní soupeř Pardubic, jde do zápasu s jistotou postupu do čtvrtfinále play-off. Aktuálně se nachází na pátém místě, pouhý bod za klokany se ale nachází Chodov, pokud tedy o páté místo a sérii play-off se Spartou nechtějí přijít, budou muset v Pardubicích zvítězit. Z posledních čtyř zápasů Bohemians padli pouze jednou, to bylo právě s Chodovem, do zápasu jdou tedy v poměrně dobrém rozpoložení a SOKOLY nebude čekat nic jednoduchého. Pardubická obrana bude v zápase čelit bezkonkurenčnímu lídrovi kanadského bodování celé soutěže. Tím je Filip Forman, který v aktuální sezóně zapsal úctyhodných 69 kanadských bodů!

S jistotou bojů o udržení půjdou SOKOLI do zápasu s Bohemkou. Určitě do zápasu ale nepůjdou bez motivace. Kromě dobrého psychického rozpoložení bojují hlavně o důležitou výhodu do série play-down. Pokud se udrží na aktuálním 12. místě, nebo se jim povede postoupit na 11. příčku v tabulce, přineslo by jim to velikou výhodu. Z těchto míst by totiž šli do série s výhodou domácího prostředí, která v této sérii může být klíčová. “A” tým se bude muset obejít bez nejlepšího střelce týmu, Adama Šmída, který si bude odpykávat disciplinární trest, do ofenzivy tedy bude sestava SOKOLŮ výrazně oslabená.

Povede se “A” týmu uspět v posledním zápase základní části?

26. kolo Livesport Superligy začíná v neděli 13. února v 17 hodin. 

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Kučery:

V zápase proti Bohemians nám sice už o nic nejde, ale věřím, že se všichni budeme chtít naladit na vítěznou vlnu před boji o udržení a zvýšíme si sebevědomí.

Livesport Superliga, 26. kolo: 

Neděle, 13. února, 17:00, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice - Fbš Bohemians