Související zápas

SOKOLI Pardubice

SOKOLY čeká v neděli výjezd do Ostravy

Kolotoč s názvem Livesport Superliga nezastavuje. SOKOLI se v rámci 6. kola vydají na hřiště FBC Ostrava.

Ostravské FBC vstoupilo do letošního ročníku Livesport Superligy pravou nohou. Svěřenci trenéra Robenka bodovali z pěti odehraných zápasů hned ve čtyřech případech a v ligové tabulce se tak nachází na 5. místě. Na úvod sezóny porazila Ostrava tým Karlových Varů (5:4) a BUTCHIS (6:4). Následně prohrála v prodloužení s BLACK ANGELS (4:5), vyhrála v prodloužení nad Spartou (6:5) a při posledním ligovém představení zapsala vysokou porážku na hřišti Chodovu (1:9). Individuálním statistikám FBC vládne Marek Bräuer, který vstřelil 4 góly a na další 3 přihrál.

To SOKOLI táhnou šňůru čtyř proher v řadě. Naposledy se pardubičtí představili na domácím hřišti v utkání s Vítkovicemi, ve kterém předvedli sympatický výkon, avšak s velkým favoritem prohráli 3:6. Velké problémy mají SOKOLI se vstupy do zápasů. Ani v jednom z pěti odehraných utkání nezvládli perníkáři první třetinu a celkově tak mají skóre z úvodních period 2:13. Nejproduktivnějším hráčem Pardubic je nadále Radek Drba, který ve svých osmnácti letech táhne pardubickou ofenzivu. Celkově získal tento mladík 9 kanadských bodů za 5+4.

Speciální utkání čeká ostravského Lukáše Kučeru, který dlouhá léta oblékal pardubický dres a nyní se postaví proti svým bývalým spoluhráčům.

SOKOLI přivezli body z ostravského hřiště naposledy před 9 lety, kdy dokázali zvítězit 6:5. Jediným pamětníkem toho utkání je obránce Marek Ďopan.

Prolomí SOKOLI nelichotivou bilanci v nedělním duelu?