Související zápas

SOKOLI Pardubice
1050_20221130_091415.jpg

SOKOLY čeká zápas s úřadujícím mistrem

Pardubický “A“ tým má před sebou další velkou výzvu. Ve čtvrtek se vydá do města automobilů, kde změří síly s Mladou Boleslaví.

Ačkoliv se to může při pohledu na ligovou tabulku zdát nesmyslné, Mladé Boleslavi se v letošní sezóně nedaří tak, jak by si trenér Petr Novotný představoval. Úřadující mistr, který v loňském Superfinále porazil letos bezkonkurenční Tatran Střešovice, zapsal v letošní sezóně prozatím dvě prohry. Jednu z nich právě se střešovickým Tatranem, druhou v domácím prostředí s Bohemians. Poslední čtyři zápasy se ale Boleslavi vydařily, ve všech zvítězila. Pouze se Spartou ztratila jeden bod, když vyhrála v prodloužení. Tým ze středních Čech se už může spolehnout na svou oporu Jana Natova, který se vrátil do sestavy po dlouhém zranění kolene ve velkém stylu a v 11 zápasech si připsal 27 kanadských bodů. 

Tým trenéra Štancla se aktuálně ve vyrovnané ligové tabulce nachází na 12. místě se ztrátou pouhého bodu na 10. Ostravu. Pardubičtí hráči mají za sebou důležitý trojboj, ze kterého si ale připsali pouze tři body za výhru nad Otrokovicemi. Zbylá dvě utkání s Ostravou a SKV ztratili v závěru, což jim přisoudilo dvanáctou pozici v superligové tabulce. V těchto zápasech se ale mohly Pardubice opřít nejen o tradičně skvělou první formaci, ale také především o skvělého střelce Lukáše Kučeru, který si ve třech zápasech připsal 6 branek a celkově je s 13 góly nejlepším střelcem týmu.

Povede se SOKOLŮM zaskočit favorita?

12. kolo Livesport Superligy začíná ve čtvrtek 1. prosince v 18:30 hodin.

Komentář hráče “A“ týmu Jana Nezvala:

"Po nepovedeném zápase ve Vinohradech se musíme vrátit zpět k naší hře, musíme hrát poctivě do obrany a hrát bez větších chyb. Když se nám toto podaří tak věřím, že můžeme favorita překvapit."

Livesport Superliga, 12. kolo:

Čtvrtek, 1. prosince, 18:30, MSH Mladá Boleslav: Předvýběr.CZ Florbal MB – SOKOLI Pardubice