933_20211105_131641.jpg

Souboj dvou tabulkových sousedů, “A” tým se utká s Českou Lípou

13. a 14. tým Livesport Superligy se utká v rámci 13. kola při sobotním odpoledne. Oba týmy dělí v tabulce pouhý bod, utkání to tedy bude veledůležité.

SOKOLI bude hostit poslední tým Livesport Superligy, FBC 4CLEAN Česká Lípa. Týmu ze severu Čech se letos zatím nedaří podle představ. Zkušený tým doplněný o mladíky se zatím hledá. Především jeho největší opory z minulých let zatím nenavazují na perfektní výkony. Toto potvrzuje Radek Krajcigr, který měl v minulé sezóně bodový průměr přes dva na zápas, v letošní sezóně má zatím bodový průměr 1,27. Pozitivní faktor týmu je rozhodně mladík Ondřej Kopič, který letos začíná svou první celou sezónu v Livesport Superlize a v 12 zápasech si připsal 11 branek a přidal 2 asistence. Proti České Lípě je možnost vylepšení špatné statistiky přesilových her, kterou SOKOLI mají. Severočeši jsou totiž nejvylučovanějším týmem celé ligy s 34 menšími tresty a celkově 91 trestnými minutami.

Nejen soupeř SOKOLŮ, ale také SOKOLI zatím neprožívají sezónu z řad ideálních. S pouhým bodem náskoku na sobotního soupeře se drží těsně nad posledním místem. Ve velice vyrovnané tabulce by ale potenciální tři body získané z tohoto zápasu mohly znamenat posun až na desátou příčku. “A” tým se nebude muset obejít bez lídra ofenzívy Adama Šmída, který za červenou kartu v zápase s BLACK ANGELS nedostal žádný dodatečný trest a naskočí do zápasu s Českou Lípou. Nejen on, ale celý “A” tým se budou snažit o zisk důležitých bodů na horké půdě České Lípy již v sobotu odpoledne.

Povede se SOKOLŮM zvítězit a posunout se tabulkou?

13. kolo Livesport Superligy začíná v sobotu 6. listopadu v 16 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Kučery:

Zápas s Českou Lípou pro nás bude velmi důležitý. Střetnou se dva týmy, které jsou výkonnostně na podobné úrovni. Věřím, že tento zápas zvládneme a přivezeme do Pardubic tři body.

Livesport Superliga, 13. kolo:

Sobota, 6. listopadu, 16:00, SH Česká Lípa: FBC 4CLEAN Česká Lípa - SOKOLI Pardubice