Související zápas

SOKOLI Pardubice
1153_20231012_094709.jpg

Utkání s Bohemians ozdobí rozlučka legend

V pátek 13. října se ve sportovní hale Dašická odehraje 7. kolo Livesport Superligy mezi SOKOLI Pardubice a FbŠ Bohemians. Součástí superligového zápasu bude také rozlučka s legendami pardubického klubu - Jakubem Burianem a Ivo Teichmanem.

Klokani z Bohemians neprožívají zrovna šťastné období. Poslední čtyři utkání svěřenci trenéra Jedličky totiž překvapivě prohráli a v tabulce Livesport Superligy se nachází až na 9. místě. Velkým problémem Bohemians je obrana. Ta inkasovala během šesti utkání již 46 branek, což je čtvrtý nejhorší výsledek ze všech týmů. Po odchodu Filipa Formana, který dlouho táhnul ofenzivu "Bohemky", přebral jeho roli Jaroslav Petrák, který je s 12 góly nejlepším střelcem ligy. 

SOKOLI v posledním duelu nestačili na ostravské FBC, kterému podlehli těsně 4:5. Pardubičtí florbalisté doplácí na špatné vstupy do zápasů. V dosavadních šesti utkáních nedokázali svěřenci trenéra Štancla vyhrát první periodu ani jednou. Skvělou formu má na startu sezóny předsezonní posila Radek Drba, který zaznamenal již 12 kanadských bodů za 7 gólů a 5 asistencí. 

Ozdobou utkání bude rozlučka legend našeho klubu - Jakuba Buriana a Ivo Teichmana.