843_20210101_103309.jpg

Úvodní zápasy roku 2021! SOKOLI doma přivítají Liberec a vyjedou do Ostravy

Ani nový kalendářní rok nepřibržďuje vražedné tempo Livesport Superligy. Po vánoční pauze čeká “A” tým další dvojzápas. O body do tabulky bude bojovat s dvěma FBC, libereckým a ostravským. Poslední dva zápasy se SOKOLŮM herně vydařily, budou se tedy na výkony snažit navázat.

Hned první utkání po pauze nabídne velmi zajímavý duel. Zápasy s Libercem jsou vždy velmi vyhecované a o osobní souboje není nikdy nouze. Soupeři se letos velmi daří, jako jediný tým si připsal skalp jinak neporažených Vítkovic, či se mu povedlo nastřílet 19 branek České Lípě. V posledním zápase však prohrál na domácí půdě s BLACK ANGELS. Ve individuálních statistikách jsou liberečtí hráči velmi vyrovnaní, šesti hráčům se podařilo nasbírat deset a více kanadských bodů. Z těchto hráčů je nejproduktivnější kanonýr Radek Valeš (9+8).

Přesně 24 hodin po úvodním buly sobotního zápasu bude již “A” tým připraven k utkání v daleké Ostravě. Na poslední zápas s Ostravou má každý fanoušek ještě čerstvé vzpomínky. Po těsné prohře 4:6, kdy se pardubickým nepovedla druhá perioda, mají tak SOKOLI ostravskému FBC co vracet. Ostravané však mají nyní sérii tří výher a rozhodně nemají v plánu se o vítěznou sérii nechat připravit. Individuálním statistikám vévodí Michal Sládek, který je s 29 body (11+18) na čtvrtém místě bodování celé Livesport Superligy.

Dokáže “A” tým potvrdit zlepšené výkony a získat body proti kvalitním soupeřům?

17. kolo Livesport Superligy začíná 2. ledna v 16 hodin a následné 18. kolo začíná 3. ledna také v 16 hodin.

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Kučery:

Víkendové zápasy pro nás budou velmi důležité, protože se utkáme s dvěma týmy, se kterými se můžeme měřit. Poslední víkend jsme získali 4 body, takže věřím, že do nového roku vstoupíme pravou nohou a získáme 6 bodů.

Livesport Superliga 17. a 18. kolo:

Sobota 2. ledna, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice - FBC Liberec

Neděle 3. ledna, ČPP Aréna Ostrava: FBC ČPP Ostrava – SOKOLI Pardubice


Videopřenos k utkání s FBC Liberec naleznete ZDE

Textový online k utkání s FBC Liberec naleznete ZDE

Soupisky, tabulku soutěže a rozpis utkání naleznete ZDE


Videopřenos k utkání s FBC Ostrava naleznete ZDE

Textový online k utkání s FBC Ostrava naleznete ZDE

Soupisky, tabulku soutěže a rozpis utkání naleznete ZDE


PARTNEŘI LIVESPORT SUPERLIGY