V neděli se SOKOLI vydají do Prahy, utkají se s Bohemians

Na první polovinu zápasu na Spartě bude chtít pardubický “A” tým navázat v utkání proti Bohemians. Získat body do ligové tabulky se mu může povést již v neděli od 19 hodin.

Velmi vydařený vstup do sezóny zažívá tým pod taktovkou Michala Jedličky. Po pěti odehraných zápasech se nachází na čtvrtém místě Livesport Superligy s pouhou jednou prohrou, kterou si připsal proti úřadujícím mistrům z Mladé Boleslavi. Na svém kontě mají klokani také cenný skalp vicemistrů z Vítkovic. Za zmínku stojí rozhodně jedno jméno v zelenobílém dresu, tím je Karel Petrák. Tento mladík ročníku 2002, který před letošní sezónou přestoupil z Panthers Praha, má zatím průměr 3,2 bodů na zápas, nasbíral jich totiž 16 a společně s Filipem Formanem a Jakubem Buršíkem táhne ofenzivu Bohemians.

SOKOLI se v zápase na Spartě herně výrazně zvedli po nepovedeném zápase s Mladou Boleslaví. Na body výkon v UNYP aréně ale nestačil, “A” tým se tedy stále nachází na 11. místě Livesport Superligy se ziskem tří bodů. V posledním vzájemném utkání nedělních soupeřů SOKOLI s prázdnou z Prahy neodjeli, v bláznivém utkání plném zvratů brali bod za prohru 11:10 v prodloužení.