857_20210209_110228.jpg

Ve středu na ČT sport proti Liberci!

Program dohrávek nabízí SOKOLŮM druhý zápas během tří dnů. Na Dašickou přijede FBC Liberec, který se aktuálně nachází na posledním postupovém místě do play-off. “A” tým se v utkání bude pokoušet odčinit nepovedený výkon a vysokou prohru z utkání s Mladou Boleslaví. Utkání nabídne v přímém přenosu ČT Sport!

Liberec se v letošní sezóně pokouší o to, co se mu v té minulé nepovedlo pouze kvůli horšímu vzájemnému utkání s SKV, tím je postup do play-off. V aktuální sezóně Livesport Superligy se nachází právě na osmém místě, které jako poslední zajišťuje vstupenku mezi osm nejlepších. Pouze o bod v závěsu se však nachází BLACK ANGELS, Liberec tedy bojuje o každý bod který v závěru sezóny může být velmi důležitý. V posledním utkání si Liberec připsal veledůležitou výhru právě na půdě tabulkového souseda, kde ve vyrovnaném utkání zvítězil 6:5. Na čele kanadského bodování týmu se nachází Radek Valeš s 28 kanadskými body (16+12).

O každý bod také bojují pardubičtí SOKOLI. Pardubice se nyní nachází pouhý bod za Českou Lípou, která se nachází na 10. místě Livesport Superligy, jež zaručuje přímou záchranu bez povinnosti účasti v nevyzpytatelných bojích o záchranu. Po pauze způsobené koronavirovou nákazou v kabině “A” týmu se SOKOLI vrátili ve velkém stylu. Předváděli skvělé výkony, doma si poradili s Otrokovicemi, SKV a v Ostravě sahali po bodech, nakonec však prohráli těsně 4:5. Rozpaky u pardubických fanoušků mohl vyvolat výkon proti Mladé Boleslavi, se kterou prohrál 3:12. Skvěle se prezentuje Adam Šmíd, který se nachází s 37 body (21+16) na čele produktivity Pardubic.

Povede se SOKOLŮM získat body v důležitém televizním utkání?

17. kolo Livesport Superligy začíná ve středu 10. února v 19:20.

Komentář hráče “A” týmu Lukáše Slabého:

Středeční zápas pro nás bude velmi důležitý. S Libercem jsme letos ještě nehráli, ale věřím, že když budeme hrát koncentrovaně na balonku a dodržíme co si řekneme před zápasem, tak bychom měli vyhrát a připsat si další tři body do tabulky.

Livesport Superliga, 17. kolo:

Středa, 10. Února, 19:20, SH Dašická Pardubice: SOKOLI Pardubice – FBC Liberec