SOKOLI potvrdili zlepšené výkony! SKV porazili vysoko 10:3!

“A” tým stále nepřestává předvádět herně povedené výkony a postupně sbírá body do Livesport Superligy. Po vysoké domácí výhře 10:3 nad Vinohrady se Pardubice nachází již na 11. místě Livesport Superligy a vzhlíží k dalším zápasům.

Od úvodní minuty se zápas vedl pod taktovkou SOKOLŮ, kteří otevřeli skóre již ve 44. sekundě utkání, kdy po krásné nahrávce Kučery skóroval Teichman. Na tuto branku dokázali hosté reagovat hned ve druhé minutě, kdy srovnával nejlepší hráč hostů Jan Fiala. Do konce třetiny už však zápas nabral směr, který SOKOLŮM vyhovoval. Postupně skórovali Šmíd, na jehož branku asistoval brankář Haleš, Velc a Černý. Do šaten tedy SOKOLI odcházeli při pohodlném vedení 4:1.

Žádné uspokojení s výsledkem rozhodně nepřišlo, “A” tým pokračoval v zodpovědné a sebevědomé hře. Během druhé třetiny se dokonce povedl nevídaný kousek. Při vyloučení Teichmana nejen že SOKOLI dokázali ubránit oslabení, ale dokonce v něm i dvakrát skórovat! Trefili se Šmíd a Pakosta, kteří zvýšili skóre na 6:1. V poslední minutě druhé části dokázal ještě přidat branku Petržela.

Také třetí třetina měla podobný průběh, jako části předešlé. Oba týmy se v intervalech střídaly při hře na balónu a vyčkávalo se na chyby a šance. Po krásné přihrávce při rozehrávce z rohu dokázal snížit Ondřej Stuchlík. Ani touto brankou se “A” tým nenechal rozhodit a po přihrávce do předbrankového prostoru si do vlastní branky srazil míček Hartman. Pět minut před koncem zápasu zkompletoval hattrick Šmíd, snížit se podařilo Hartmanovi, který odčinil svou vlastní branku a 20 vteřin před koncem na konečných 10:3 upravoval Jan Savický.

Livesport Superliga, 23. kolo:

SOKOLI Pardubice – TJ Sokol Královské Vinohrady 10:3 (4:1,3:0,3:2)

Branky Pardubic: 00:44 Ivo Teichman, 06:55 Adam Šmíd, 14:21 Matyáš Velc, 19:12 Petr Černý, 27:06 Adam Šmíd, 28:07 Přemek Pakosta, 39:14 David Petržela, 47:08 Petr Hartman vl., 54:29 Adam Šmíd, 59:40 Jan Savický

Sestava SOKOLŮ: Haleš, Aubus – Oubrecht, Kaluža, Kučera, Teichman, Slabý, Pakosta, Klein, Velc, Šmíd, Prix, Savický, Petržela, Rusin, Lehký, Smola, Žáček, Černý, Formánek

Sestřih branek: SOKOLI Pardubice vs. TJ Sokol Královské Vinohrady