Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 12 článků.

SOKOLI prohráli v důležitém utkání s Českou Lípou

Přímý souboj o 10. příčku Livesport Superligy "A" tým nezvládl. Zbytečné chyby a opětovná neefektivita v přesilových hrách stála SOKOLY lepší výsledek. Šanci na reparát bude mít tým Martina Zozuláka již v neděli v dalším důležitém utkání s Hattrickem Brno.

Z víkendových utkání se třemi body!

Zlepšené výkony potvrdil pardubický “A” tým ve víkendových zápasech. V sobotním utkání s posledními Otrokovicemi předvedli SOKOLI sebevědomý výkon a dokráčeli pro výhru 7:2. O den později vyjeli na horkou půdu Ostravy, kde se hrála, až na 90 vteřinový výpadek ve třetí třetině, vyrovnaná partie, ze které při výsledku 5:4 vyšli šťastněji domácí.

Sokol s Bohemkou body neukořistil. Co zítra na SKV?

V rámci unikátního florbalového klání dvou klubů se na středeční státní svátek střetly hned čtyři celky pardubického Sokola a pražských Bohemians. V tom nejsledovanějším byli úspěšnější Pražané, když si ze 7. kola Tipsport Superligy odvezli tři body za výhru 6:4.

Sokol sahal po třech bodech. S Litvínovem nakonec vyválčil dva

Pardubičtí florbalisté zamířili k 6. kolu Tipsport Superligy do Kadaně, kde změřili síly s Litvínovem. V souboji dvou bezbodových celků po celý zápas vedli, do vítězného konce však utkání nedotáhli, když Litvínov vyrovnal vteřinu před koncem. Vítězství Sokola v prodloužení pak vystřelil Martin Zozulák.