Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 169 článků.

Těsná prohra v důležitém utkání v Liberci

I po dvou týdnech se v odvetě proti Liberci hrálo vyrovnaní utkání, které znovu dopadlo lépe pro soupeře. Ztráta na desátou příčku zůstává pětibodová, SOKOLI tedy před sebou do posledních čtyř utkání mají velkou výzvu.

SOKOLI porazili Hattrick Brno 6:5 po prodloužení

Soustředěný výkon předvedli SOKOLI v zápase proti brněnskému Hattricku. Tři body ztratili až v závěru utkání při hře 5 proti 6, v prodloužení ale rozhodl Savický a “A” tým si připsal šestou výhru v sezóně.

Nepovedený výkon. SOKOLI doma padli s Mladou Boleslaví 3:12

“A” týmu se nepovedlo navázat na výkony z posledních utkání, převedl nepovedený výkon proti suverénní Boleslavi, která v zápase zcela dominovala a zvítězila vysoko 12:3. Šanci na reparát budou mít SOKOLI již ve středečním televizním utkání proti Liberci.

SOKOLI si z náročného dvojzápasu odváží bod z půdy FbŠ Bohemians

Dva herně povedené zápasy se povedly pardubickému “A” týmu v zápasech s týmy z horní poloviny tabulky. V zápase s FbŠ Bohemians dokonce SOKOLI sahali po třech bodech, nadějný náskok však ztratili a museli se spokojit s bodem za prohru v prodloužení. V domácím utkání s lídrem tabulky i přes dobrý výkon ukázal soupeř velkou kvalitu a “A” tým body získat nedokázal, když prohrál 7:14.

“A” tým odjíždí z televizního utkání proti Hattricku bez bodu

Podobný scénář, jako při sobotním domácím utkání proti Ostravě, mohli diváci u televize vidět i při zápase proti brněnskému Hattricku. Soupeř odskočil během druhé třetiny, ve které se podařilo soupeři třikrát skórovat a “A” tým již manko smazat nedokázal. Povedená první třetina ze strany pardubických SOKOLŮ tedy opět body nepřinesla.

Zlepšený výkon nestačil. SOKOLI prohráli s FBC Ostrava 4:6

Pardubický “A” tým se po šesti dnech znovu představil v zápase Livesport Superligy. SOKOLI se poučili z chyb minulých zápasů a od začátku byli lepším týmem. Nepovedená druhá třetina však přiřadila SOKOLŮM roli poraženého týmu, když ve třetí části nedokázali stáhnout jednobrankové manko a do prázdné branky na konečných 4:6 zvyšoval Sládek.